Muziejaus diena

2016 05 18 2Gegužės 18oji – tarptautinė muziejų diena. Šia proga Laukuvos Norberto Vėliaus draugovės skautai jau antrą kartą surengė protmūšį „Ką žinai apie Laukuvą?“. Šiemet jis buvo skirtas 5-8 klasių mokiniams, kurie itin linksmai nusiteikę rungėsi įvairiose užduotyse.

Įnirtingą protų mūšį pradėjome komandų prisistatymu ir linksmu žaidimu „Šarados“, kurio metu pasirodė puikūs moksleivių vaidybos gebėjimai. Vėliau sekė kryžiažodis ir testas, kurių metu dalyviai turėjo itin pasukti galvas ir prisiminti visas sukauptas žinias apie Laukuvą ir jos apylinkes. Trečioji užduotis – dar vienas žaidimas, kurio metu smalsieji dalyviai turėjo išlaisvinti savo fantaziją pavaizduojant lape tai, kas buvo užrašyta lapeliuose, kuriuos jiems teko išsitraukti. Įveikus paskutiniąją užduotį buvo atskleisti visi atsakymai, na o tuomet visi tapome viena komanda ir žaidėme žaidimą „Elektra“, kuriam prireikė ypatingo atidumo ir susikaupimo. Protmūšį baigėme rezultatų paskelbimu: nugalėtojais tapo jauniausieji dalyviai – penktokai, tačiau visoms komandoms sekėsi puikiai. Džiaugiamės, kad galime savo žinias apie gimtąjį kraštą plėsti linksmai ir tikimės, kad ši įsimintina diena ateityje taps tradicija mūsų gimnazijoje.

Patyrusi skautė

Emilija Biterytė