Paroda „Studijos 2016“

2016 02 06Vasario 7 dieną keliavome į Vilnių, aplankėme  XIV tarptautinę mokymosi žinių ir karjeros planavimo parodą „Studijos 2016“, vykusią Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO.

Susitikome atstovus iš įvairių universitetų, kolegijų ir profesinių mokyklų, kurie pateikė informaciją apie profesijas, pamatėme daug įdomybių, kai ką galėjome išbandyti ir patys. Buvo tikrai įdomu, gavome daug naudingos informacijos ir patirties, kuri pravers ateityje besirenkant savo profesiją.

Taip pat turėjome galimybę pasigrožėti Vilniaus panorama iš televizijos bokšto, pabuvoti prie Prezidentūros, užsukti į Arkikatedrą ir įkopti į Gedimino pilį.

Lankstinukus su įvairia informacija apie studijas galima rasti mūsų gimnazijos antro aukšto fojė.

2b gimnazijos mokinė Gabrielė Čėsnaitė