Mokymai-seminaras

Praėjusį penktadienį, sausio 22 d., mūsų gimnazijoje pagal  Lietuvos liaudies kultūros centro  (LLKC) programą  vyko 2016 metų Respublikinės moksleivių dainų šventės „Tu mums – viena“ ansamblių vakaro III dalies „Žalias žalias žolynėlis“ ir IV dalies „Nuo Sekminių iki Joninių“ programų mokymai – seminaras.

Seminare dalyvavo Tauragės muzikos mokyklos tradicinių kanklių ansamblio grupė ir vadovė Laimutė Rudminienė , Tauragės „Šaltinėlio“ progimnazijos skudutininkų ansamblis ir vadovas Kazys Bivainis, Šilalės rajono savivaldybės Kultūros centro tradicinių kanklių ansamblis „Smuokiukai“  ir vadovė Jolanta Kasputytė, Šilalės meno mokyklos Laukuvos skyriaus tradicinių kanklių ansamblis ir Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos tradicinių kanklių ansamblis  bei jų vadovė Jolanta Bučnienė. Mokymus vykdė viešnia iš Kauno – 2016 metų Respublikinės moksleivių dainų šventės ansamblių vakaro  III dalies režisierė Alvyda Česienė.

Laukuvos kanklininkės puikiai pristatė  išmoktą programą, taip pat geranoriškai reagavo į režisierės pastabas, pamokymus.  Ypač visiems patiko mokinių sutartinių dainavimas.

Po mokymų mūsų laukia sunkus darbas „šlifuojant“ Dainų šventės programą. Žinoma,  labiausiai tikimės geros žinios – mūsų kolektyvas pakviestas dalyvauti Respublikinėje moksleivių dainų šventėje.

Dėkoju visiems, prisidėjusiems prie šio seminaro organizavimo.

Seminaro organizatorė    Jolanta Bučnienė