Auksinio rudenėlio šventė „Vaisių ir daržovių fiesta“

2015 11 05Auksaspalvis ruduo lepina visus savo pasakišku grožiu. Pasipuošę medžiai neskuba mesti geltonų, raudonų, dar žalsvų ir oranžinių lapų, o jei ir nukrenta, tai leidžiasi žemėn neskubėdami, palengva tartum  nematomais parašiutais prisitvirtinę, kad galėtų dar kažką neįprasto pamatyti. Po medžių lapų paklotėmis neskuba  miegoti ir miško žvėreliai.

Štai ežiukas Kežiukas vis ruošia žiemai atsargas. Neša, tempia spygliukuose obuolius, kriaušes, grybus. Tipeno, puškėjo ežiukas ir spalio 28 dieną užklydo į ,,Drugelių“ grupę, nes užmatė ant palangių keistų vaisių ir daržovių, o tokių išdaigų neregėjo nei darže. Iš kur, tas, stebuklas! Tai vaikučių ir tėvelių sumanyti darbeliai.

Ne tik parodėlei ruošėsi mažieji, bet ir eilėraštukus ežiukui deklamavo, dainelę apie storą pomidorą padainavo ir ratelių žaidimų „Grybų rauti“, „Daržovių ratelis“ pamokė. Ežiukas vaikučiams paruošė smagių užduotėlių: „grybų“ rinkimas ir į krepšius dėjimas, bulvių krepšinis, spanguolyčių nešimas šaukštu, paveikslėlio sudėjimas. Tėveliai irgi buvo nepamiršti. Teko ir bulves skusti, rudenėlio lapą puošti, „Pėda už pėdos“ žaisti. Linksmi ir šmaikštūs mūsų tėveliai. Ežiukas to įsitikino. O, kad galėtų kartu pašokti, visi buvo pakviesti bendram rateliui „Mes pašoksim šokimą“.

Pasidžiaugęs, puikiai praleista popiete, ežiukas Kežiukas vaikučius vaišino rinktiniais „baravykais“, o tėveliams prisiminimui padovanojo  po ežiuko suvenyrą. Šventė vainikuota spalvingu vaisių stalu, prie kurio maloniai praleista trečiadienio popietė.

Ikimokyklinės „Drugelių“ grupės  auklėtoja Reda Pipirienė