Renovuoto sporto aikštyno atidarymo šventė

2015 09 25 3

Rugsėjo 25 dieną Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijoje vyko sveikatingumo diena. Joje dalyvavo nuo pačių mažiausiųjų ikimokyklinio ugdymo ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikučių  iki vyriausiųjų gimnazijos mokinių. Ši diena buvo skirta gimnazijos renovuoto sporto aikštyno atidarymo šventei.  Joje dalyvavo svečiai iš Šilalės rajono savivaldybės, UAB „Kvėdarsta“ direktorius Stasys Navardauskas, Laukuvos seniūnijos seniūnas Virgilijus Ačas, Laukuvos parapijos klebonas Virgilijus Pocius,   Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos ir Šilalės r. Bijotų pagrindinės mokyklos direktoriai bei direktoriaus pavaduotoja ugdymui iš Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos. Prie įėjimo į sporto aikštyną vartų buvo perkirpta juosta, ant kurios vėliau pasirašė šventės svečiai. Juostos dalis bus saugoma gimnazijos muziejuje.

Nuskambėjus gimnazijos himnui, sveikinimo žodį tarė ir mintimis apie gimnazijos sporto aikštyną pasidalino gimnazijos direktorė Raimonda Kauneckienė bei buvęs gimnazijos direktorius Vincas Jurgaitis.  Po to klebonas pašventino sporto aikštyną, kad kuo ilgiau jame galėtų sportuoti mokiniai ir miestelio bendruomenė. Susirinkusius pasveikino gražus ir gausus gimnazijos šokėjų būrys  (mokytoja Olga Jogminienė). Vėliau visus sveikino į šventę atvykę svečiai. Mokiniams labai patiko Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos mokinių pasirodymas ant skersinių. Po kūno kultūros mokytojo Roberto Mikučio visuotinės mankštos mokiniai išsiskirstė žaisti įvairiausių sportinių žaidimų. Ypatingas buvo krepšinio turnyras, kuriame vaikinai varžėsi dėl Šilalės rajono mero Jono Gudausko įsteigtos prizinės taurės, o merginos – dėl gimnazijos direktorės Raimondos Kauneckienės įsteigtos prizinės taurės.  Krepšinio turnyre be laukuviškių dalyvavo Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio, Pajūrio Stanislovo Biržiškio, Šilalės Simono Gaudėšiaus, Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijų ir Žadeikių pagrindinės mokyklos vaikinų ir merginų komandos. Prieš išsiskirstant žaisti krepšinio, tinklinio, futbolo, kvadrato, beisbolo, judriųjų žaidimų ir vasaros biatlono rungties, meras ir gimnazijos direktorė buvo pakviesti išbandyti rankų miklumo metant į krepšį.

Šią dieną buvo svarbu ne laimėti, o sportuojant sveikai praleisti dieną. Penktokai ir šeštokai žaidė kvadratą. Septintokai ir aštuntokai jėgas išbandė futbolo aikštėje.  Nugalėtojais tapo aštuntokų komanda. Gimnazistai varžėsi žaisdami tinklinį. Nugalėtojais tapo gimnazijos 1ag klasės komanda, antri liko gimnazijos 1bg klasės komanda, o treti – jungtinė gimnazijos 3g klasių komanda. Pasibaigus krepšinio varžyboms vietas pasiskirstė  taip: I vieta ir mero taurė atiteko Šilalės Simono Gaudėšiaus vaikinų komandai; II vieta – Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos krepšininkams; III vieta – Šilalės Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos komandai.  Merginų tarpe I vietą ir gimnazijos direktorės taurę iškovojo Žadeikių pagrindinės mokyklos merginų komanda; II vieta atiteko Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos komandai, III vieta – Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos komandai. Patenkinti ir smagiai laiką praleido žaidę beisbolą, judriuosius žaidimus, rungtyniavę vasaros biatlono rungtyje.

Visi buvo apdovanoti saldžiais prizais bei atminimo dovanėlėmis.

Dėkojame visiems padėjusiems surengti šventę bei jos rėmėjams: Šilalės merui Jonui Gudauskui, gimnazijos direktorei Raimondai Kauneckienei, UAB „Reginiui“, UAB „Molupis ir Ko“.

Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos

vyresnioji kūno kultūros mokytoja Olga Jogminienė