Dar viena STEAM mokykloje

dalia 03cfd47e f52d 4e68 9285 1636f3516bc5   STEAM ugdyme svarbiausia yra žinių integravimas į gyvenimiškas situacijas. Vasario 15 dieną 1 a, 2 a ir 4 a klasių mokiniai per pamokas atliko įvairias praktines užduotis: susipažino su snaigėmis, darė druskos snaiges, stebėjo lavos lempą ir lavos išsiveržimą, kūrė vaikščiojančią vaivorykštę, „nuogą“ kiaušinį. Namuose vaikai irgi rimtai dirbo: šaldė ledą, darė ledo bokštelius su įvairiomis gamtoje rastomis medžiagomis, sėklomis, grūdais. Taip bandėme paminėti paskutinį žiemos mėnesį ir atiduoti duoklę Lietuvoje žiemojantiems paukšteliams. Visos ledo skulptūros buvo išdėliotos lauke, kad sunkiau maisto randantys paukšteliai sočiai palestų ir sulauktų pavasario. Kūrybinga ir prasminga diena mokykloje labai greitai parbėgo, manau, kad dalį atliktų eksperimentų mokiniai pakartos namuose atostogų metu. Ačiū mokytojoms Sigitai ir Virginijai, su didžiausiu malonumu prisijungusioms prie kūrybiškos veiklos.

Dalia Norkienė, 1a klasės mokytoja