Paminėjome tarptautinę pelkių dieną

20240202 123743 1   Pelkės kvepia.

Kažin koks svaiginantis ir slaptas tvaikas kyląs iš gelmių.

Negaliu jums pasakyti, kaip man patinka plačios, neaprėpiamos, bekraštės pelkės.

V. Mačernis

Vasario 2 d. pakviesti Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos organizatorių vykome į renginį, skirtą Tarptautinei pelkių dienai paminėti. Protmūšyje rungtyniavo 6 komandos iš aplinkinių mokyklų. Varžybų užduotys buvo įdomios, kūrybiškos. Komisijai susumavus rezultatus paaiškėjo, kad protmūšį  laimėjome, mes, laukuviškiai. Prieš vykdami į Varnius mūsų 10 aštuntokų komanda turėjome nemažai padirbėti. Mus konsultavo biologijos mokytoja metodininkė Virginija Ačienė. Džiaugiamės savo laimėjimu ir įgytomis žiniomis.

Milda Gailevičiūtė, 8 klasė