Žygis aplink Paršežerį

205971882 10227103803886173 6192049009602350007 n   Siekiant skatinti ir stiprinti bendravimą bei bendradarbiavimą tarp mokinių, jų tėvų ir mokytojų birželio 26 d. buvo suorganizuotas žygis Paršežerio pėsčiųjų pažintiniu taku, kurį inicijavo „Žingsnių iššūkio“ varžybų nugalėtojai, Erasmus+ projekto „Sports is a Game, No Fight Let’s Play“ dalyviai su savo šeimų nariais.

"Mes negalime palikti vaikų namuose, o patys išvykti į ekskursiją", - pareiškė tėvai bei pakvietė mokinius, mokytojus, tėvus į naują žygį aplink Paršežerį.

14 kilometrų žygyje dalyvavę 32 įvairaus amžiaus dalyviai (jauniausiam tik 5 metai) turėjo galimybę pabūti gamtoje, pabendrauti vieni su kitais neformalioje aplinkoje, kartu įveikti įvairius sunkumus.

Tokie iššūkiai negąsdina,  tik suteikia ryžto ir pasitikėjimo savimi bei bendruomenės nariais.

Ernestas Burčas, projekto dalyvis