Įveik savo baimes

DSC05671   Baimė dažniausiai aplanko tada, kai pirmąkart susiduriame su nauju, nematytu-negirdėtu dalyku. Vėliau paaiškėja, kad jokios baimės nė nebuvo, kad tai buvo tik nauja patirtis.

Birželio 9 d. Erasmus+ projekto "Sport is a game. No fight, let's play" dalyviai, degdami ryžtu susidurti akis į akį su asmeninėmis baimėmis (vandens, greičio, naujos aplinkos, nepažįstamų žmonių), lipo į baidares. Jų laukė ne tik ilga 13 km kelionė Jūros upe, bet ir bendravimo ir bendradarbiavimo iššūkiai. Juk plaukti baidare, tai ne tik sėdėti vienoje valtyje, bet sugebėti sutartinai irkluoti, dalintis įspūdžiais ir, svarbiausia, pasitaikius kelyje kliūčiai, nesusipykti.

Baigiantis dienai, visi žygio dalyviai, nors ir nualinti saulės, jausdami nuovargį, dalinosi įspūdžiais ir džiaugėsi, jog nors ir buvo nelengva, pavyko kiekvienam atrasti savo stipriąsias puses: susivaldymą (gal ir neišsyk), sugebėjimą surasti bendrus sprendimus ekstremaliose situacijose, juokauti, palaikyti savo kolegą, padėti bėdos ištiktam, nebijoti prisipažinti, kad yra dalykų, kurių bijome.

Neringa Bankauskienė, projekto koordinatorė