Svajonė išsipildė - šventėme penkiasdešimtadienį!

Fiksavimas 3  Penktadienį balandžio 16 d. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijoje nugriaudėjo XXVIII abiturientų laidos netradicinis Penkiasdešimtadienis – nuotoliniai ŽMONĖS 2021 apdovanojimai. Abiturientai buvo pagerbti net 6 nominacijomis: ,,Metų sporto žmonės”, ,,Metų meno žmonės”, ,,Metų vairo žmonės”, ,,Metų stiliaus žmonės”, ,,Metų ryškiausi žmonės” ir ,,Metų mokslo žmonės”. Mokytojai, sveikindami abiturientus ir skelbdami nominacijų laureatus, pastebėjo, ar šimtadienį, ar penkiasdešimtadienį švęsime, brandos egzaminus vis tiek laikyti reikės; priminė, kad sporto žmogus - tai ne tik didelio meistriškumo sportininkas, bet ir geras patarėjas ar teisėjas; tiesiai šviesiai sakė, kad vairo žmogučiai sėdi prie vairo ypač pamokų metu, todėl jie daugiausiai praleidžia pamokų; patarė atrodyti taip, kaip jautiesi, kaip tau patinka; paragino visada būti matomam, turėti savo nuomonę, palinkėjo didžiausios sėkmės egzaminuose.

Labiausiai visus sujaudino nominacijos nugalėtojo kalba - atsakymas į klausimą, jei turėtų galimybę vieną dieną nugyventi garsenybės gyvenimą, kokia tai būtų garsenybė. Abiturientė ilgai galvojusi prisipažino, kad norėtų būti matematikos mokytoja ir labiau suprasti matematiką.

Trečiokai gimnazistai pradėjo naują tradiciją – gimnazijos renginiuose susitikti virtualiai. Šimtadienis... Penkiasdešimtadienis, mums atrodo, pavyko (nebuvo jokių interneto nei trikdžių, nei trukdžių), abiturientai parašė gražių atsiliepimų apie šventę. Mes apdovanojome Lietuvą kuriančius, Laukuvą keičiančius ir Laukuvos Norberto Vėliaus gimnaziją garsinančius gimnazistus. Palinkėjome jiems nepabūgti, susikaupti ir likusias penkiasdešimt dienų praleisti įsimintinai, taip, kad nesigailėtų, jog kažko nepadarė ar neišmoko.

Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems virtualiame penkiasdešimtadienio susitikime!

Gabrielė Benėtaitė ir Greta Girčytė, III gimnazijos klasė