2020-02-26 O viskas-tai Lietuva...

2020 02 26„O viskas - tai Lietuva...“

Mano gimtinė - miškas,
Upė, dangus ir dirva,
Ežero krantas - viskas,
O viskas - tai Lietuva.
(J. Degutytė)

Vasario 26 dieną ikimokyklinių ugdymo grupių „Bitutė“, „Saulutė“, „Drugelis“ vaikučiai rinkos netradicinėje aplinkoje – gimnazijos aktų salėje, šventinei popietei „Lietuvėle, tu graži“.

Visi buvo linksmai nusiteikę, pasipuošę tautiniais simboliais. Renginio metu vaikai deklamavo eilėraščius apie Tėvynę, dainavo, šoko, žaidė įvairiausius žaidimus, netgi atsakinėjo į klausimus. Šventės tikslas -  suteikti vaikams daugiau žinių apie Lietuvą, skatinti didžiuotis ir džiaugtis savo gimtuoju kraštu ir, žinoma, puikai praleisti laiką bendraujant su bendraamžiais – pasiektas. Vaikų emocijos bei įspūdžiai – geriausias renginio pasisekimo, arba atvirkščiai, įrodymas.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos