Ugdymas karjerai

2020 01 212020-01-21 gimnazijoje lankėsi Tauragės karo prievolės ir komplektavimo tarnybos atstovas G. Gedgaudas, kuris susitikime su abiturientais papasakojo apie kariuomenę, jos aktualijas bei akcentavo pareigos valstybei svarbą –  karinės prievolės atlikimą.

2020-01-23 grupė gimnazijos vyresniųjų klasių mokinių vyko į Kauną, į Žalgirio arenoje jau 19-ą kartą organizuotą renginį „Aukštųjų mokyklų mugė 2020“. Prie šios mugės trečiuosius metus iš eilės prisijungia ir „Profesinio mokymo mugė 2020“. Po didžiausios šalies arenos stogu susibūrę aukštųjų ir profesinių mokyklų atstovai, jau esami studentai, vyriausieji stojimo komisijų nariai bei švietimo organizacijų atstovai, visą dieną vykusiame renginyje konsultavo profesijos kelią besirenkančius vyresniųjų klasių moksleivius, jų tėvus, mokytojus bei studijų kryptį keisti norinčius studentus. Nemokamame renginyje buvo gausu aktualių pranešimų, diskusijų bei seminarų. Gimnazistai namo grįžo kupini įspūdžių bei su aiškesne vizija dėl savo ateities planų.

Mokytoja
Rita Kėblienė