Eglės įžiebimo šventė 2019

2019 12 11 1Gruodžio 12 dieną gimnazijoje buvo įžiebta Kalėdų eglė. Šįmet, pasirinktas miškui ir gamtai  draugiškesnis variantas – puošta dirbtinė eglutė. Jos įžiebti sugužėjo priešmokyklinio ugdymo ir pradinių klasių mokiniai. Jie buvo paruošę įvairių palinkėjimų, dainelių ir įvairių pasakojimų apie Kalėdas. Klasėms ir gimnazijos bendruomenei buvo įteikti gerų darbų maišeliai, kuriuos visi pasižadėjo pripildyti iki didžiųjų švenčių.

Nuoširdžiai dėkojame mokytojams Daliai Norkienei, Alfredui Šniaukui ir Olgai Jogminienei bei klasių vadovams už mokinių paruošimą, mokytojai Daivai Kačinauskienei už idėjas puošiant gimnaziją, pirmos gimnazijos klasės mokiniams už papuoštą eglę ir, žinoma, mamytėms, kurios po šventės visus vaišino arbata ir savo gamybos skanėstais.

8 klasės mokinė
Akvilė Beinoriūtė