Didžiųjų švenčių belaukiant...

2019 11 29 2Adventas – ramybės, susikaupimo ir laukimo metas. Šį laikotarpį vainikuoja  gražiausios metų šventės – šventos Kūčios ir Kalėdos bei senųjų metų pabaiga – Naujųjų pradžia.   Kad šių švenčių laukimas būtų kitoks nei įprastai - prasmingesnis ir ypatingesnis - 6 klasės vadovė, technologijų mokytoja D. Kačinauskienė suorganizavo bendrą šeštokų bei jų tėvelių veiklą - adventinių vainikų gamybos dirbtuvėles. Jos buvo atidarytos lapkričio 29 dieną, 4-5 pamokų metu technologijų kabinete.

Džiugu, kad į užsėmimus atvyko ir kelios mamytės, kurios gamino adventinius vainikus su savo atžalomis. Kiti mokiniai, nors ir nesulaukė tėvelių pagalbos, nenusiminė ir,  pasiskirstę grupelėmis, kibo į kūrybinį darbą.  Labai dėkojame mamoms, kurios turėjo galimybę atvykti. Tikimės, kad tokių bendrų veiklų dar bus organizuojama.

6a klasės mokinė
Urtė Kėblaitė