Anglų kalbos pamoka lauko klasėje

2019 10 16Kas gali būti linksmiau nei mokytis? Ogi mokytis anglų kalbos gryname ore, kai šviečia saulė, o po kojomis čeža lapai.

Spalio 16 d. 5 klasės mokiniai, pasiėmę tik rašymo priemones ir pratybų sąsiuvinius, išskuodė į lauko klasę.  Pirmiausia teko susiskirstyti į grupes ir pasiruošti rimtam išbandymui - žodžių kartojimui.  Penktokams teko lenktyniaujant lėkti prie lentos ir rašyti išmoktus būdvardžius. Tai nebuvo lengva - reikėjo užrašyti ne išgirstą žodį, o jo aukštesnįjį laipsnį.

Antroji pamokos dalis - grupinis darbas.  Darbas su klasės draugais buvo tikras iššūkis visiems- reikėjo atlikti ne vieną pratimą, paaiškinti savo pasirinkimą visiems grupės nariams ir pristatyti atsakymus mokytojai.

Laimėtojai rinko taškus - klevo lapus.  Pamokos pabaigoje, suskaičiavę juos,  išsiaiškinome grupę nugalėtoją.  Mokiniai buvo sužavėti galimybe lenktyniauti ir net nepajuto, kaip lengva buvo pakartoti.

Anglų kalbos mokytoja
Neringa Bankauskienė